Wordt u ook lid van het Gezondheidscooperatief Nederland?
Wij zijn inmiddels lid geworden van dit geweldig mooie initiatief.
Doen jullie ook mee?
Dan is er op 1 januari 2017 een GEZONDHEIDSverzekering die staat voor echte vrijheid van keuze.
Kost je nu eenmalig €50,- en dan ben je lid.
Gezondheid is ieders grootste goed. Wij geloven dat bepaalde aspecten van het huidige zorgsysteem beter kunnen. Daarom ontwikkelen we een nieuwe zorgverzekering: De Gezondheidsverzekering. Waar keuzevrijheid en betaalbaarheid de kernpunten zijn.
Om dit te bereiken hebben we 3 bouwstenen ontwikkeld:
1 Een nieuwe zorgverzekering, de GezondheidsVerzekering, waar je de mogelijkheid krijgt om tot maximaal 5.000 euro per jaar je eigen keuzes te maken om gezond te worden en of te blijven.
2 Een eigen GezondheidsPagina waar je informatie vindt, ervaringen kunt vastleggen en kunt delen met andere leden.
3 Een Markt voor Gezondheid waar we leden en leden-professionals, oftewel ‘vraag en aanbod’, bijeen brengen. Waar jij jouw oplossing kunt vinden in de zoektocht om gezond te worden of te blijven.
De basis ligt er, de structuren zijn uitgewerkt en de tijd is er rijp voor om het nu ook daadwerkelijk te gaan doen. Wil je meebouwen aan het GezondheidsCoöperatief Nederland? Ga dan naar www.GezondheidsCooperatief.nl en word lid. Met elk nieuw lid wordt onze kracht groter.
Het lidmaatschap kost eenmalig 50 Euro en daarmee bouw je direct mee aan:
•de GezondheidsVerzekering;
•de realisatie van een eigen GezondheidsPagina
•de Markt voor Gezondheid.
Het GezondheidsCoöperatief Nederland
Samen zijn wij de verandering.